Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Edward Norton miał plany dotyczące ''Incredible Hulk 2'' - co poszło nie tak? 0

Kinowe Uniwersum Marvela rozwinęło się do tego stopnia, że chyba tylko najwięksi fani pamiętają jeszcze film o Hulku, w którym główną rolę zagrał Edward Norton. Jak się okazuje aktor miał pomysł na kontynuację widowiska, w którym wystąpił.

Edward Norton miał okazję udzielić wywiadu, w którym opowiedział na temat planów związanych z Hulkiem i jego przyszłością w marvelowskiej franczyzie. Okazuje się, że aktor miał pomysł na dwa filmy – jego dzieła miały być zdecydowanie bardziej mroczne i dramatyczne. Marvel Studios oczekiwał jednak nieco innego podejścia do MCU.

Nakreśliłem pomysł na dwa filmy. Najpierw była to geneza, a później pomysł na Hulka świadomego marzyciela, gościa, który będzie potrafił poradzić sobie z tym wszystkim. Mówili: "Chcemy to zrobić!". Jak się później okazało nie chcieli.

powiedział Norton

Niestety Edward Norton nie powrócił już nigdy więcej do roli Bruce’a Bannera pomimo tego, że jego relacje z Kevinem Feige'em były, jak najbardziej w porządku. Marvel zdecydował się na zmianę aktora, a w swoim oświadczeniu zawarli informację o chęci współpracy z osobą ucieleśniającą kreatywność, potrafiącą pokazać ducha współpracy z resztą utalentowanej obsady.

Sam Norton nie odbierał tego, jako ataku personalnego, a próbę obrony marki przez Marvela.

To było słabe. To była próba obrony marki czy coś takiego. Ostatecznie nie poszli w stronę mroku i powagi. Teraz nie ma to znaczenia.

A Wy chcielibyście zobaczyć Nortona jeszcze raz w roli Hulka? Czy jednak podoba Wam się droga jaką obrał Feige i jego ludzie z Marvela?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…