Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cherry Jones dołącza do obsady aktorskiej biografii Tammy Faye 0

Fox Searchlight zamierza zrealizować film zatytułowany "The Eyes of Tammy Faye", który będzie biografią znanego amerykańskiego małżeństwa Bakkerów. Do obsady aktorskie dołączy Cherry Jones.

Cherry Jones, która nie tak dawno otrzymała nagrodę Emmy za rolę w serialu Opowieść podręcznej, dołączy do obsady filmu biograficznego "The Eyes of Tammy Faye". Cherry Jones wystąpi u boku Jessiki Chastain oraz Andrew Garfielda.

Produkcja zostanie wyreżyserowana przez Michaela Showaltera, człowieka odpowiedzialnego za reżyserię bardzo dobrze przyjęte komediodramatu I tak cię kocham. Scenariusz przygotował Abe Sylvia.

Scenariusz powstał na podstawie filmu dokumentalnego o takim samym tytule – The Eyes of Tammy Faye. Jessica Chastain i Andrew Garfield wcielą się w Tammy Faye Bakker oraz Jima Bakkera – znane amerykańskie małżeństwo teleewangielistów. Stworzyli oni największą na świecie sieć chrześcijańskich nadawców oraz parki tematyczne. Szacowano ich za przesłanie, które próbowali przekazać światu: miłość, akceptację i dobrobyt. Jim Bakker niedługo potem został oskarżony o liczne oszustwa i spiski.

Premiera filmu ma mieć miejsce w 2020 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…