Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jamie Lee Curtis i jej pierwsze zdjęcie z planu 'Halloween Kills'! 0

Ruszyły już zdjęcia do kontynuacji kultowej serii horrorów o Michaelu Myersie. Jedna z aktorek, Jamie Lee Curtis opublikowała zdjęcie z planu produkcji.

Fot. materiały prasowe

Widzimy ją w przyczepie służącej prawdopodobnie za charakteryzatornię. Curtis ma potargane włosy i widoczny brud na ciele. Myers najwidoczniej dalej nie zrezygnował z polowania na własną siostrę.

Aktorka powraca do swojej ikonicznej roli. Ponownie wcieli się w Laurie Strode, opiekunkę Lindsey i Tommy’ego, którzy byli pod jej opieką tej feralnej nocy.

'Halloween Kills' to nie jedyny sequel jaki niedługo pojawi się w kinach. Oprócz niego zaplanowany jest także film 'Halloween Ends'. Obie produkcje ignorują wszelkie kontynuację o zamaskowanym mordercy, bowiem ich akcja rozgrywać się ma bezpośrednio po wydarzeniach ukazanych w oryginalnym filmie 'Halloween' z 1978 roku. Jednakże lokacją w jakiej rozegra się część akcji sequela będzie Haddonfield Memorial Hospital, w którym to działa się akcja 'Halloween 2'.

Premiera 'Halloween Kills' zaplanowana jest na 16 października 2020 roku, a część kolejna zadebiutuje rok później, tj. 15 października 2021 roku. Za reżyserię obu sequeli odpowiada David Gordon Green.

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…