filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Kto zagra Sebastiana w aktorskiej wersji 'Małej Syrenki'? 0

W rozmowach do roli Sebastiana w aktorskiej wersji "Małej syrenki" od Disneya, bierze udział Daveed Diggs!

Za kamerą projektu, będącego aktualizacją filmu animowanego z 1989 roku "Mała syrenka", stoi Rob Marshall. Oryginał zdobył Oscarową statuetkę za najlepszą piosenkę i muzykę spod ręki Alana Menkena.

Fabuła pierwotnej wersji "Małej syrenki" opowiada historię syrenki Arielki, której ojcem jest władca mórz, król Tryton. Pewnego dnia wypływa ona na powierzchnię i ratuje z tonącego statku księcia Eryka, w którym się zakochuje. Bohaterka pragnąc poznać mężczyznę, wbrew woli ojca zawiera układ z wiedźmą morską Urszulą- w zamian za jej głos, ta obdaruje ją ludzkimi nogami. Wiedźma daje Arielce trzy dni na uwiedzenie księcia, w przeciwnym razie będzie ona należeć do niej.

Nowy film jest na etapie aktorskiego castingu, choć wiemy już, że Halle Bailey wystąpi w nim jako Ariel, Javier Bardem jako Król tryton i Melissa McCarthy w roli złej Urszuli. W rozmowach biorą udział również Awkwafina i Jacob Tremblay.

W nowej odsłonie, za oprawę muzyczną również odpowie Alan Menken. Skomponuje on nową piosenkę z tekstem Lin-Manuela Mirandy. Marc Platt, który współpracował z Marshallem przy "Mary Poppins powraca" i był producentem wykonawczy remake’u "Aladyna", produkuje również "Małą syrenkę".

Daveed Diggs napisał, wyprodukował i zagrał w "Zaślepionych", dramacie wydanym w 2018 roku, który przyniósł mu nominację do nagrody Indie Spirit, i pojawił się w takich filmach, jak "Cudowny chłopak" i "Velvet Buzzsaw".

Data rozpoczęcia zdjęć i oficjalnej premiery "Małej syrenki" nie jest obecnie znana!

Źrodło: thehollywoodreporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

A kto ma zagrać? Pewnie jakiś krab. ;)

Proszę czekać…