Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Superman, Flash, Superman. A także dwie Lois Lane - nowe zdjęcia promujące ''Crisis on Infinite Earths'' 1

Z pewnością "Crisis on Infinite Earths" będzie dla fanów komiksowych ekranizacji jednym z najważniejszych wydarzeń zimowego sezonu. Na ekranie pojawi się wiele postaci… w wielu wersjach – chociażby Superman!

Stacja CW w tym roku przygotowuje się do premiery najbardziej epickiego crossoveru "Arrowverse" ze wszystkich dotychczasowych. Wielkie przedsięwzięcie zatytułowane "Crisis on Infinite Earths" ponownie połączy superbohaterów znanych doskonale wszystkim fanom tego świata. A także światów alternatywnych! Na ekranie pojawią się bowiem różne wersje, niektórych bohaterów. Wśród nich będzie chociażby Superman, w którego wcielą się Tyler Hoechlin, Brandon Routh i Tom Welling. Ci dwaj pierwsi panowie pojawili się na nowym zdjęciu z planu w obecności Flasha. Fotkę możecie obejrzeć poniżej.

A to nie koniec ciekawostek związanych z "Crisis on Infinite Earths". Elizabeth Tulloch, czyli odtwórczyni roli Lois Lane w "Arrowverse" wrzuciła na swoje media społecznościowe fotografię w obecności Eriki Durance, która tą samą postać wykreowała w serialu Tajemnice Smallville. Co ciekawe Durance jest także… aktorką występującą w produkcji należącej do "Arrowverse". W serialu Supergirl portretuje Alurę Zor-El, matkę tytułowej superbohaterki.

W trakcie Television Critics Association wyjawiono harmonogram "Crisis on Infinite Earths":

2019

2020

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…