Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

David Oyelowo zagra w serialu opartym na książce napisanej przez prezydenta Stanów Zjednoczonych 0

Showtime przygotowuje nowy, niezwykle intrygująco zapowiadający się serial telewizyjny. Jedną z gwiazd produkcji będzie nominowany do nagrody Emmy i Złotego Globu – David Oyelowo.

Serialowa produkcja powstanie w oparciu o powieść autorstwa byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona. Nosi ona tytuł "The President is Missing". Głównym bohaterem historii jest wiceprezydent USA (w tej roli mamy ujrzeć właśnie Davida Oyelowo), który do tej pory nie miał zbyt wiele poważnej roboty na swoim stanowisku. W trakcie pierwszej kadencji zostaje jednak mianowany prezydentem kraju. Bohater musi poradzić sobie z nowym stanem rzeczy, a także wielkimi kryzysami i skandalami.

David w swoich rolach przynosi wielką głębię, czułość i moc. Mając go w roli głównej wiemy, że będzie to radosny thriller polityczny ze suspensem posiadający złożonego bohatera.

powiedział Gary Levine, prezes Showtime Networks

Pilot został zamówiony przez Showtime i jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Zdjęcia mają rozpocząć się w 2020 roku. David Oyelowo będzie pełnił także funkcje producenta.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…