filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Kirsten Dunst dołączy do Cumberbatcha w 'The Power of the Dog' od Jane Campion 0

Kirsten Dunst jest obecna w końcowych negocjacjach do roli, tym samym dołączając do Benedicta Cumberbatcha w filmie Jane Campion pt. "The Power of the Dog". Dunst zastępuje Elisabeth Moss, która została zmuszona do rezygnacji z filmu z powodu konfliktu harmonogramów z serialem "Opowieść podręcznej" od Hulu. Plany wobec produkcji zostały ogłoszone podczas tegorocznego festiwalu filmowowego w Cannes.

Campion wyreżyserowała film na podstawie powieści Thomasa Savage’a z 1967 roku o tym samym tytule. Fabuła podążać będzie za dwoma bogatymi braćmi Phila i George’m, którzy są biegunowymi przeciwieństwami. Postać, którego wciela się Paul Dano, to człowiek wybredny, lecz łagodny, podczas gdy jego brat, grany przez Cumberbatcha, jest błyskotliwy i okrutny. Są współwłaścicielami największego, dochodowego rancza w dolinie Montana. Kiedy George potajemnie poślubia miejscową wdowę (Kirsten Dunst), Phil wypowiada swojej bratowej nieustępliwą wojnę. Aby ją zniszczyć, wykorzystuje jej nastoletniego syna jako pionka w okrutnej rozgrywce.

See-Saw Films i Big Shell Films / Max Films Production produkują film we współpracy z Brightstar. Projekt został opracowany we współpracy z BBC Films, która również wspiera produkcję. Rose Garnett z BBC Films, Simon Gillis z See-Saw i John Woodward z Brightstar to producenci wykonawczy.

Netflix wypuści film w 2021 roku na swojej platformie streamingowej. Będzie on również dostępny dla widzów w wersji kinowej, której premiera nie jest obecnie znana!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…