Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Dzieci i nawiedzona posiadłość! Oto pierwszy zwiastun horroru 'The Turning'! 0

Nadchodzi kolejny nawiedzony horror, w którym głównymi bohaterami są dzieci. Zobaczcie zwiastun 'The Turning'.

fot. universal

Produkcja oparta jest na słynnej gotyckiej powieści grozy Henry’ego Jamesa 'W kleszczach lęku' wydanej ponad 100 lat temu. Jednak akcja nadchodzącego filmu rozgrywać się będzie w innych czasach. Reżyserka Floria Sigismondi zdradziła, iż zdecydowano się przenieść ją do lat 90 XX. wieku.

Horror opowie historię dwójki sierot, do których przyjeżdża młoda opiekunka. Ich dom położony jest na odległej prowincji. Dziewczyna szybko orientuje się, że w posiadłości dzieją się dziwne rzeczy i prawdopodobnie jest ona nawiedzona.

'The Turning' oprócz kilku dobrych scen ukazanych w zwiastunie, zapowiada się ciekawie również ze względu na obsadę. Jednym z głównych bohaterów został bowiem młody aktor znany z serialu 'Stranger Things' – Finn Wolfhard. W rolę opiekunki wcieli się natomiast Mackenzie Davis, którą w tym roku będziemy mogli oglądać w filmie 'Terminator: Mroczne przeznaczenie'.

Warto wspomnieć, że nie będzie to pierwsza ekranizacja powieści Jamesa. Ta bowiem miała miejsce w 1961 roku. Potem jeszcze wiele razy przekładano tę historię na szklany ekran, jednak żadna z kolejnych produkcji nie osiągnęła wielkiego sukcesu.

'The Turning' trafi do kin już 24 stycznia 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…