filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Zwiastun: 'Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi' z Alicią Vikander już niedługo na Netflixie! 0

Netflix wypuścił zwiastun najnowszej produkcji z Alicią Vikander i Riley Keough, która trafi na platformę 15 listopada!

Alicia Vikander i Riley Keough zostają uwikłane w trójkąt miłosny w nowo wydanym zwiastunie oryginalnego filmu Netflix pt. "Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi". Thriller psychologiczny od scenarzysty i reżysera Washa Westmorelanda trafi również do wybranych kin już 1 listopada, zanim stanie się dostępny na platformie 15 listopada.

W filmie występują także: Naoki Kobayashi, Kiki Sukezane, Yoshiko Sakuma, Kazuhiro Muroyama, Ken Yamamura, Crystal Kay, Akiko Iwase i Jack Huston.

Oparta na nagradzanej powieści Susanny Jones, opowieść rozgrywa się w Tokio w 1989 roku i podąża za Lucy Fly (Vikander), tajemniczą emigrantką nawiedzaną przez traumatyczną przeszłość, która nawiązuje intensywne relacje z Teiji (Kobayashi), przystojnym i również enigmatycznym miejscowym fotografem. W jej romans wdziera się niechciana, narzucona jej przyjaźń z Lily Bridges (Keough), przyjaciółką z dawnych lat. Niewzruszona postawa Lucy zaczyna pękać, gdy dowiaduje się o śmierci Lily, o którą wkrótce zostaje oskarżona.

Scott Free, Kevin Walsh i Michael Pruss wyprodukowali film wraz z Ann Ruark i Georginą Pope z Twenty First City. Ridley Scott był producentem wykonawczym.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…