filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Czy Marvel zgromadzi wszystkie kobiece postaci w jednym filmie? 0

Na długo przed tym, jak bohaterki z Marvel Cinematic Universe połączyły siły w epickiej kobiecej scenie w "Avengers: Koniec gry", Marvel Studio wyraziło zainteresowanie filmowym mashup’em z udziałem wszystkich aktorek. Po zjednoczeniu się w bitwie w finale "Końca gry", fani na całym świecie domagają się odpowiedzi, kiedy niesamowita kombinacja trafi do kin!

Marvel/Disney / materiały prasowe

Niedawno Brie Larson, jedna z laureatek nagrody "Power of Women" od Variety, potwierdziła, że ​​wraz ze innymi gwiazdami MCU rozmawiała z prezesem Marvel Studios, Kevinem Feigem, o tym, aby ten film faktycznie stał się rzeczywistością.

Wiele kobiet z obsady podeszło do Kevina i powiedziało: "Jesteśmy w tym razem, chcemy to zrobić" Co to teraz oznacza, nie mam pojęcia. Nie jestem odpowiedzialna za przyszłość Marvela, ale jest to coś, co naprawdę nas pasjonuje i czuję, że jeśli wystarczająco dużo ludzi na świecie mówi o tym, jak bardzo tego chce, jest duże prawdopodobieństwo, że plany zaczną się realizować.

wyjaśniła Larson w wywiadzie dla Variety

Feige już wcześniej wyraził zainteresowanie filmem z udziałem wszystkich superbohaterek, choć nie ustalono jeszcze żadnych szczegółów, by rozpocząć ten projekt. Marvel kładzie jednak nacisk na większą ilość niezależnych filmów kobiecych w tym najnowszą produkcję "Kapitan Marvel" z Brie Larson, która zarobiła ponad 1 miliard dolarów w światowym box office’ie początkiem tego roku, oraz nadchodzącą "Czarną wdową" ze Scarlett Johansson, która trafi do kin przyszłym roku. Ogólnie rzecz biorąc, komiksowe filmu skoncentrowane na kobietach sprawdziły się w kasie, poczynając od "Wonder Woman" z DC, która w 2017 roku zarobiła łącznie ponad 800 milionów dolarów.

Aktorka wspominała pamiętny moment, w której jej postać, Kapitan Marvel, pojawiła się w szczególny sposób, współpracując ze wszystkimi kobietami z MCU. Dla Larson dzień spędzony na kręceniu tej sceny był ogromnym przeżyciem.

To był po prostu wspaniały dzień. Czułam się jakbym była częścią sabatu czarownic, pracującego razem dla wspólnego celu. Wszystko było owiane tajemnicą, nie mogłyśmy nikomu o niczym mówić. Była to dla nas okazja do podzielenia się odczuciami i spędzenia ze sobą czasu. Jak wiadomo, kobiety w życiu codziennym często nie współpracują ze sobą. To, że pojawia się coraz więcej kobiecych filmów "zespołowych" to dla nas powiew świeżego powietrza w naszej branży. Pozwoliło nam to naprawdę się ze sobą skomunikować. Jesteśmy tak podekscytowane i czujemy tyle pozytywnej energii, że superbohaterki w końcu zajmują centralne miejsce!

dodała aktorka

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adamus0101

"…bohaterki z Marvel Cinematic Universe połączyły siły w epickiej kobiecej scenie…" – ta scena nie była epicka tylko żenująca.
Kto jak kto ale akurat ta cała Kapitan Marvel przecież nie potrzebowała żadnych kobiecych bodyguardów by dostać się do tego vana. Sama mogła przelecieć przez stado wrogów po kolei ich rozwalając.

Bercik022

Niektórzy tutaj to chyba dalej żyją w średniowieczu masakra, ludzie ten film jest najbardziej dochodowym filmem na świecie, to nic dziwnego, że chcą wycisnąć ile się da z tych postaci. Nie jest to zabieg artystyczny a czysto marketingowy, takie molochy jak marvel i Disney też robią statystyki co się może sprzedać i to robią, nie walą gównem w eter by się to nie sprzedawalo. Oni mają w dupie komentarze, że coś było niefajne bo jakiemuś Maciusiowi się to nie spodobało, inni to jednak kupili.

Rossellinique

Epicka? Chyba żenująca. Nie wiem gdzie oni widzą te tłumy domagające się tego filmu, ale niech robią co chcą, gorzej nie będzie.

Proszę czekać…