Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Alternatywny wygląd Venoma 0

W sieci pojawiła się galeria z alternatywnymi grafikami wyglądu Venoma – tytułowego antybohatera kasowego hitu sprzed roku, w którego wcielił się Tom Hardy.

Venom okazał się kasowym hitem, pomimo niezbyt dobrego przyjęcia ze strony krytyków. Produkcja spodobała się widzom na tyle, że Sony Pictures podjęło decyzję o realizacji kontynuacji przygód Eddie’ego Brocka i kosmicznego symbiontu. Tym razem za kamerą stanie Andy Serkis.

Z racji sceny po napisach, którą mogliśmy zobaczyć w filmie Venom, wszyscy spodziewają się, że tytułowy antybohater stanie oko w oko z Carnage’em. Dodatkowo fani mają nadzieję, że we wszystko zaangażowany może zostać Spider-Man, jednak nie powinniśmy nastawiać się na tego typu niespodziankę ze strony Sony Pictures. Kwestie dotyczące sequela musimy, jednak odłożyć na bok i poczekać na jakieś pewne informacje.

Na razie skupmy się na grafikach koncepcyjnych, które przedstawiają nieco inne wersje Venoma, aniżeli ta, która pojawiła się w filmie. Ich autorami są Aaron Sims i David Masson.

Venom 2 trafi do kin 2 października 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

E tam, dla mnie wygląda tak samo. Może najwyżej ślepia ma trochę bardziej wyłupiaste.

Proszę czekać…