Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sam Rockwell jako Kapitan Klenzendorf w klipie z ''Jojo Rabbit'' 0

Fox Searchlight zaprezentowało nowy klip promujący film Jojo Rabbit w reżyserii Taiki Waitiego. Materiał wideo znajdziecie w dalszej części artykułu. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

W zaprezentowanym przez wytwórnię Fox Searchlight główne skrzypce odgrywają Scarlett Johansson oraz Sam Rockwell. Wcielają się oni w postacie Rosie Betzler oraz Kapitana Klenzendorfa. Wideo, o którym mowa możecie obejrzeć poniżej.

Satyra tocząca się w czasach II wojny światowej. Śledzimy losy niemieckiego chłopca, którego świat zostaje wywrócony do góry nogami, gdy odkrywa, że ​​jego samotna matka ukrywa na strychu młodą żydowską dziewczynę. Wspomagany jedynie przez swojego idiotycznego, wyimaginowanego przyjaciela, Adolfa Hitlera, Jojo musi stawić czoła ślepemu nacjonalizmowi.

W obsadzie aktorskiej filmu, który został wyróżniony główną nagrodą na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto oprócz wspomnianych Scarlett Johansson i Sama Rockwella są także Taika Waititi w roli Adolfa Hitlera, Roman Griffin Davis, Rebel Wilson, Thomasin McKenzie, Alfie Allen i Stephen Merchant.

Światowa premiera Jojo Rabbit miała miejsce na wspomnianym festiwalu filmowym w Toronto. Produkcja do amerykańskich kin wejdzie 18 października. Na razie nie jest znana data polskiej premiery filmu.

Źrodło: FOX Searchlight

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…