Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy finałowy zwiastun ''Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie''? 0

Fani "Gwiezdnych wojen" wciąż czekają na finałowy zwiastun ostatniej odsłony sagi Skywalkerów. Zgodnie z przewidywaniami zapowiedź powinna pojawić się w tym miesiącu.

W sieci spekuluje się, że zwiastun finałowej odsłony "Gwiezdnych wojen" zostanie zaprezentowany 21 października. Miałoby to się odbyć w trakcie "Monday Night Football" na kanale ESPN.

Oczywiście nie powinniśmy traktować tej informacji za pewnik, jednak źródło, które podało ową nowinę twierdzi, że widziało rozpiskę z datami zwiastunów. Dodatkowo za tą datą przemawia fakt, iż Walt Disney pokazywał już wcześniej zapowiedzi serii "Star Wars" w trakcie "Monday Night Football". Dodatkowo 21 października jest wyjątkową datą z perspektywy fana "Gwiezdnych wojen". Właśnie w ten dzień w 1956 roku urodziła się odtwórczyni roli księżniczki Lei (później pani generał) Carrie Fisher.

Na pewno będziemy monitorować sytuację związaną z premierą finałowego zwiastuna. Na razie prezentujemy Wam galerię z figurkami Black Series od firmy Hasbro. Jak Wam się podobają?

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie trafią do polskich kin 19 grudnia 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Adamus0101

Ja pierd*$#e… różowy szturmowiec! A tęczowego nie było?

Bercik022 Adamus0101

@Adamus0101 szkarłatny, chcą nawiązać do bardzo popularnego komiksu chyba, z reszta ochrona palpatina też miała taki kolor

Bercik022 Darth_Artur

@Darth_Artur karmazynowe imperium, polecam, ale w Polsce jest chyba tylko w sprzedaży 1 część :/

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 Tęczowe już były i to nawet przyleciały na ulice jankeskich miast ;)
                                
   
                                   

Proszę czekać…