Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Reboot kultowego filmu 'Klątwa' doczekał się swojego plakatu! 0

Nadchodzi reboot filmu 'Klątwa Ju-on' należącego do dość obszernej japońskiej serii filmowej Ju-on. Sony Pictures opublikowało pierwszy plakat produkcji 'The Grudge'. Wykorzystano na nim standardowy motyw z włosami charakterystyczny dla tej serii. Zerknijcie jak Wam się podoba.

fot. Entertainment Weekly

Za nową amerykańską wersję kultowej japońskiej produkcji odpowiada Nicolas Pesce. Otrzymał on funkcję reżysera, a wraz z Jeffem Buhlerem napisał także scenariusz. Film powstaje dla firmy Ghost House Pictures należącej do Sama Raimiego, który był producentem dwóch wcześniejszych filmów z serii: 'The Grudge – Klątwa' i 'Grudge – Klątwa 2'. Warto wspomnieć, że wyreżyserował je Takashi Shimizu, ten sam, który stworzył oryginalną japońską serię.

fot. comicbook

W obsadzie reboota znajdują się m.in. John Cho, Demian Bichir, William Sadler i Andrea Riseborough. Jak zapowiadają twórcy nie będzie to remake, a zupełnie nowa opowieść, która ukaże nam nowego ducha i nową mitologię. Oryginalna seria opierała się na historii nawiedzonego domu zamieszkałego przez mściwego ducha. Każdy kto wszedł do tejże posiadłości ginął straszną śmiercią.

Jest to zupełnie inne spojrzenie na historię, niż ta, którą znacie z przeszłości.

powiedział Nicolas Pesce

'The Grudge' zacznie straszyć w kinach już od 3 stycznia 2020 roku.

Źrodło: comicbook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…