Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Annie Wilkes na nowym plakacie 2. sezonu 'Castle Rock'! 0

Nareszcie jest! Hulu opublikowało plakat drugiego sezonu swojego antologicznego serialu 'Castle Rock', na którym to widzimy Lizzy Caplan w roli psychopatycznej Annie Wilkes.

fot. comingsoon

Annie Wilkes to postać dobrze znana wszystkim fanom twórczości Stephena Kinga. Jest to główna bohaterka powieści 'Misery', która w dość okrutny sposób opiekuje się swoim ukochanym pisarzem. W serialu, który kolejne wątki czerpie z licznej twórczości amerykańskiego pisarza, poznamy młodszą wersję Wilkes. Będziemy mieć doczynienia z 'początkującą psychopatką'. Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie.

Akcja serialu rozgrywać się będzie w tytułowym miasteczku, które to przewija się przez wiele powieści Kinga. Podczas gdy w Castle Rock dochodzi do starć pomiędzy walczącymi klanami, przybywa do niego Annie wraz ze swoją córką. Obie uciekają przed FBI, bowiem Wilkes ścigana jest za morderstwo. Przybycie nowych mieszkanek nie jest na rękę tubylcom, a Annie doprowadzi do niezłego zamieszania. O tym jaki los zgotuje mieszkańcom Castle Rock dowiemy się już niebawem.

'Castle Rock' z drugim sezonem powróci już 23 października. W ten dzień zadebiutuje na Hulu, a na HBO GO dzień później.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…