filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Felicity Jones i Shailene Woodley wystąpią w 'The Last Letter From Your Lover' 0

Felicity Jones i Shailene Woodley wystąpią wspólnie w nowej produkcji pt. "The Last Letter From Your Lover" w reżyserii Augustine Frizzell na podstawie literackiego bestsellera od Jojo Moyes.

Felicity Jones

Fabuła filmu koncentruje się na Ellie (Jones), młodej dziennikarce, żyjącej we współczesnym Londynie, która odkrywa serię listów miłosnych, opowiadających o niezwykłym romansie w latach 60. między Jennifer Stirling (Woodley) i Anthonym O’Hare (Turner). Od tej pory Ellie zostaje wciągnięta w tę historię do tego stopnia, że wpada w obsesję na jej punkcie.

Shailene Woodley

Producentami są Blueprint Pictures, Farm Film i Studiocanal. Jones i Woodley są producentkami wykonawczymi. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Jojo Moyes, która sprzedał się w 3 milionach egzemplarzy na całym świecie i został przetłumaczony na ponad 30 języków.

W filmie wystąpią również Callum Turner, Nabhaan Rizwan, Joe Alwyn i Ncuti Gatwa. Zdjęcia zaczynają się na Majorce w Hiszpanii, 14 października, zanim produkcja przeniesie się do Wielkiej Brytanii.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…