Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nicolas Winding Refn stworzy serialowy remake ''Maniakalnego gliny'' dla HBO 0

Nicolas Winding Refn oraz John Hyams dostali zielone światło od stacji HBO. Panowie zajmą się realizacją serialu telewizyjnego będącego odświeżoną wersją kultowego filmu Maniakalny glina.

Produkcją serialu zajmie się niezależne studio byNWR założone przez Refna. Duński filmowiec nie tylko będzie producentem projektu, ale zajmie się również reżyserią. Pomagać mu będzie wspomniany we wstępie John Hyams.

Zawsze byłem oddanym wielbicielem Johna Hyamsa. Rozmawialiśmy o ponownym wyobrażeniu sobie na nowo filmu "Maniakalny glina" od wielu lat. Kiedy kontynuowaliśmy pracę nad materiałem, chcieliśmy jeszcze mocniej i głębiej wejść w ten świat. Przekształcenie "Maniakalnego gliny" w serial pozwoli nam zrealizować nasze najśmielsze ambicje i dotrzeć do ogromnej publiczności, dzięki partnerom w postaci HBO i CANAL+. Ten serial będzie nieskażonym, pełnym akcji horrorem. Biorąc jednak pod uwagę obecny stan świata, "Maniakalny glina" będzie również mocnym komentarzem na temat upadku cywilizacji.

powiedział Nicolas Winding Refn

HBO zajmie się dystrybucją serialu w Ameryce Północnej, z kolei CANAL+ będzie miał prawa dystrybucyjne we Francji.

Maniakalny glina to historia szalonego policjanta, który dopuszcza się najgorszych zbrodni w Nowym Jorku. W mieście szerzy się panika, a policja robi wszystko aby złapać psychopatę.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…