filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Elisabeth Moss dołączy do obsady nowego filmu Taiki Waititiego! 0

Elisabeth Moss jest w rozmowach końcowych, aby dołączyć do Michaela Fassbendera w nowym filmie Taiki Waititiego pt. "Next Goal Wins".

Niedawno ogłoszono, że Elisabeth Moss opuściła nadchodzący film Jane Campion pt. "The Power of the Dog" ze względu na konflikty związane z harmonogramem. Być może był to tylko prekursor dzisiejszej wiadomości o rozmowach aktorki o dołączeniu do nowego filmu reżysera Taiki Waititiego.

Film oparty będzie na dokumencie o takim samym tytule "Next Goal Wins" z 2015 roku, który podąża za prawdziwą historią holenderskiego trenera Thomasa Rongena, który podjął się niemożliwego zadania- przekształcenia samoańskiej drużyny futbolowej z wiecznych przegranych w zwycięzców, kwalifikujących się do Mistrzostw Świata FIFA.

Jak można się domyślać, Fassbender wcieli się w postać trenera, a Waititi obecnie szuka aktorów, którzy pomogą mu skompletować drużynę piłkarską. Nie jest jeszcze wiadome, jaką rolę natomiast może odegrać Moss.

Aktorka jest prawdopodobnie najbardziej znana z nagradzanej podczas Emmy "Opowieści podręcznej". W tym roku zagrała również w thrillerze Jordana Peele’a pt. "To my" i dramacie kryminalnym "The Kitchen". Jej nadchodzącym filmem jest przerobiony przez Blumhouse remake horroru "The Invisible Man".

Nie ma ustalonej daty premiery "Next Goal Wins", ale najprawdopodobniej jest planowana na rok 2020!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…