Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Ciekawy thriller 'Daniel Isn't Real' na oficjalnym zwiastunie! 0

Samuel Goldwyn Films opublikował pierwszy zwiastun thrillera psychologicznego 'Daniel Isn't Real' z Patrickiem Schwarzeneggerem i Milesem Robbinsem w rolach głównych.

Fot. materiały prasowe

Fabuła widowiska skupi się wokół Luke’a, studenta pierwszego roku studiów, który nadal nie może sobie poradzić z traumą jakiej doznał w dzieciństwie. Na ratunek wzywa swojego wymyślonego przyjaciela z młodych lat – Daniela. Decyzja ta jednak nie okazuje się dla niego najlepsza, bowiem jego pomoc okazuje się nie być bezinteresowna. Wyimaginowany przyjaciel powoli zaczyna przejmować kontrolę nad umysłem Luke’a, doprowadzając go na skraj szaleństwa. Luke rozpoczyna rozpaczliwą walkę o kontrolę nad samym sobą.

Za reżyserię nadchodzącej produkcji odpowiada Adam Egypt Mortimer, spod którego skrzydeł wyszedł m.in. horror 'W kręgu nienawiści'. W rolę Luke’a wcieli się Miles Robbins, syn Tima Robbinsa, a Daniela zagra Patrick Schwarzenegger, syn znanego chyba wszystkim Arnolda Schwarzeneggera. W obsadzie są także Sasha Lane, Hannah Marks i Mary Stuart Masterson. Autorem scenariusza jest Mortimer wraz z Brianem DeLeeuwa, który jest także autorem powieści 'In This Way I Was Saved', o którą został on oparty.

Film 'Daniel Isn't Real’ na ekranach amerykańskich kin zawita już 6 grudnia br. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…