Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Robert Downey Jr. w filmie 'Dolittle'! Jest pierwszy plakat i zwiastun widowiska! 0

Universal Pictures opublikowało pierwszy zwiastun i plakat promujący produkcję o pewnym doktorze umiejącym rozmawiać ze zwierzętami, który wyrusza na wielką przygodę.

Fot. materiały prasowe

W Doctora Dolittle, bo tak nazywa się ta postać, wciela się Robert Downey Jr., aktor znany z roli Tony’ego Starka w filmach z serii 'Avengers'. Teraz zobaczymy go w zupełnie innym wcieleniu. Zerknijcie na zwiastun i koniecznie dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba i czy Waszym zdaniem produkcja ta ma szansę na sukces?

Fabuła filmu rozegra się siedem lat po tym jak doktor Dolittle stracił żonę. Rezygnuje on z posady weterynarza królowej Anglii Wiktorii i zamyka się w swojej posiadłości. Za towarzyszy ma tylko liczne zwierzęta. Jednak kiedy otrzymuje informacje o chorobie młodej królowej, wyrusza w daleką i niebezpieczną podróż na mityczną wyspę w poszukiwaniu lekarstwa, gdzie odzyskuje dawnego siebie odkrywając przy tym cudowne zwierzęta. W misji tej towarzyszy mu młody chłopak, który za wszelką cenę chce być jego uczniem i cała plejada różnych zwierząt, od goryla, strusia po papugę.

Reżyserem widowiska jest Stephen Gaghan, a za produkcję odpowiada Susan Downey, Joe Roth i Jeff Kirschenbaum. W obsadzie są także Antonio Banderas, Jessie Buckley, Michael Sheen, Jim Broadbent i Harry Collett, a swojego głosu zwierzętom użyczą m.in. John Cena, Ralph Fiennes, Selena Gomez, Tom Holland, Octavia Spencer, Emma Thompson i Rami Malek.

fot. comingsoon

Premiera 'Dolittle' już 17 stycznia 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ishiro

Mnie też kupili i to bardzo. Po samym plakacie myślałem, że będą szli w stronę Holmsa jednak taka wersja odpowiada mi chyba jeszcze bardziej. Książki tylko coś tam kojarzę ale czekałem na wersje która będzie z nich czerpała więcej niz tylko postać doktora. Czuć magie na zwiastunie.

Bercik022

Mnie kupili tym trailerem i obsada, naprawdę ciekaw jestem co z tego wyjdzie.

Proszę czekać…