Suma składowa chwil przypadkowych o imieniu Bartek.

Kylo Ren i Darth Vader na nowym plakacie ! 1

W oczekiwaniu na nowy zwiastun Gwiezdnych Wojen: Skywalker Odrodzenie, twórcy przedstawiają nam świetny plakat Kyle Rena.

Nie jest żadnym sekretem, że Kyle Ren darzy ogromnym podziwem Dartha Vadera. Nowy plakat przedstawia nam Rena w zrekonstruowanym hełmie, wraz z jego mieczem świetlnym. Dodatkowego smaku i mroku dodaje wkomponowana maska Vadera w jego strój. Lecz co to wszystko znaczy ?

Dużo mówiło się o odkupieniu w Skywalker Odrodzenie, odkąd aktorka Kelly Marie Tran grająca postać Rose Tico napomknęła o tym na D23 Expo. Od tamtego czasu w sieci pojawiały się pogłoski, jakoby w najnowszej części Kyle Ren mógł wystawić na próbę swoją lojalność wobec Imperatora Palpatine’a, dokładnie jak zrobił to jego dziadek w Powrocie Jedi. Oczywiście są to jedynie niepotwierdzone plotki, aczkolwiek promocyjny materiał sugeruje, że legendarna postać Darka Vadera odegra znaczniejszą role niż w poprzednich częściach.

Bez względu na domysły fanów J.J. Abrams wraz z zespołem trzyma wszystko bezpiecznie zamknięte w sejfie i jedyne, co nam pozostaje to czekać i delektować się kolejnym świetnym pomysłem.

Movieweb

Źrodło: Movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…