Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Psia miłość kwitnie! 'Lady and the Tramp' na nowym zwiastunie! 0

Walt Disney Pictures wziął się za remake klasycznego filmu animowanego z 1955 roku. Ten piękny psi romans możecie zobaczyć na nowym zwiastunie produkcji.

Myślę, że film ten stanowi nie lada gratkę dla całych pokoleń, bowiem na tejże historii wychowało się niejedno z nich. Nowy 'Zakochany kundel' stworzony jest w technice live-action, jednak z tą różnicą, że głównych bohaterów odgrywają prawdziwe psy. Efektów użyto tylko w momentach niezbędnych, np. podczas rozmów. Głosu Lady użyczy Tessa Thompson, a Tramp przemówi głosem Justina Therouxa. W pozostałej obsadzie znaleźli się m.in. Thomas Mann, Kiersey Clemons, Benedict Wong, Ashley Jensen, Sam Elliott, Yvette Nicole Brown, Adrian Martinez, Arturo Castro oraz Janelle Monae. Za reżyserię odpowiada Charlie Bean, a autorem scenariusza jest Andrew Bujalski.

Fabuła opowiada historię suczki cocker spaniel o imieniu Lady, która mieszka w dobrze sytuowanym domu. Jednakże kiedy jej właścicielom powiększa się rodzina suczka wpada w kłopoty. Na ulicy poznaje kundla Trampa, którego początkowo odrzuca. Z czasem jednak daje mu się namówić na wspólną wyprawę. Razem poznają wiele ciekawych postaci i przeżywają niezwykłe przygody, a ich uczucie rośnie.

Film 'Lady and the Tramp' nie trafi na ekrany kin. Produkcja będzie dostępna tylko i wyłącznie na platformie Disney+, która startuje z dniem 12 listopada. Od tego samego dnia będzie można także oglądać nadchodzące widowisko.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Więc teraz Lady wewnętrznie jest czarną suką.

Proszę czekać…