Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Będzie sequel 'Rodziny Addamsów'! Poznamy kolejne przygody tej makabrycznej familii! 0

Polska premiera animacji Rodzina Addamsów dopiero w przyszły piątek, a już wiemy, że w studiu MGM trwają pracę nad jej kontynuacją.

Fot. materiały prasowe

Światowa premiera produkcji odbyła się w zeszłym tygodniu zyskując na otwarciu ponad 30 mln dolarów, a więc tytułowa dość makabryczna rodzinka wciąż jest jak widać na topie. A Wy wybierzecie się do kina zobaczyć jakie straszności przygotowali dla Was Addamsowie?

Za reżyserię tej mrocznej komedii odpowiada Conrad Vernon i Greg Tiernan. Scenariusz z kolei napisali Matt Lieberman i Pamela Pettler. Głosu głównym postacią użyczają Oscar Isaac, Charlize Theron , Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Bette Midler, Allison Janney i Aimee Garcia.

Tą makabryczną familię do tej pory mogliśmy podziwiać w trzech filmach i dwóch serialach, w tym jednym animowanym. Postacie te stworzył amerykański rysownik Charles Addams w latach 40. ubiegłego wieku. Ukazał on satyryczną wersję amerykańskiej rodziny XX wieku, która będąc bogata i należąc do arystokratycznego klanu zachwyca się makabrami i nie interesuje jej opinia innych. Rodzina ta stała się inspiracją dla gotyckiej subkultury.

Premiera 'Rodziny Addamsów 2' planowana jest na 22 października 2021 roku. Pierwsza część zadebiutuje już 25 października br.

Źrodło: cinemablend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…