AXN pokaże czwarty sezon Zagubionych 0

Telewizja AXN pokaże najnowszy, czwarty sezon serialu Lost:
Zagubieni.

Premierowe odcinki zostaną poprzedzone prologiem podsumowującym poprzednią część przygód bohaterów.

Zagubieni 2004Zagubieni 2004

Akcja całego serialu zaczyna się wchwili tragicznej katastrofy, do której dochodzi nieopodal brzegu pięknej, ale izłowrogiej wyspy. Wkrótce okazuje się, istnieje jakiś bliżej niewytłumaczalny, dla którego rozbitkowie, którym udało się przeżyć, nie znaleźli się w tym tajemniczym iprzerażającym miejscu. Czwarty sezon tego niezwykle popularnego serialu, docenionego nie tylko przez widzów na całym świecie, ale iprzez licznych krytyków nie przestaje zaskakiwać. Nadal pełen jest niespodzianek, tajemniczych sytuacji i pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi.

Zagubieni okazali się jednym zniewielu seriali, których kolejna seria cieszy się większą popularnością od poprzedniej. Amerykańska premiera czwartego sezonu serialu zanotowała bowiem o milion wyższą oglądalność niż końcówka trzeciej serii. Teraz czwartą część przygód bohaterów Zagubionych będą mogli obejrzeć widzowie wPolsce.

Wstępem do najnowszego sezonu serialu będzie emisja 29 marca o godz. 22:00 odcinka specjalnego, podsumowującego całą poprzednią część Zagubionych. Dalsze losy bohaterów będzie można śledzić od 6 kwietnia wkażdą niedzielę o21:00, apowtórki obejrzeć we wtorki również o21:00.

Należąca do Sony Pictures Television International telewizja AXN w Polsce jest dostępna wtelewizjach kablowych ina platformach cyfrowych.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

SayidTeam

Ja tam juz jestem po 8 odcinku 4 serii ;d
Sezon jest wyrobany w kosmos ;]

Proszę czekać…