Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Bloodshoot'' - pierwszy zwiastun widowiska z Vinem Dieselem 2

Sony Pictures Entertainment pokazało światu pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Bloodshot. Główną rolę w filmie gra Vin Diesel. Zapowiedź produkcji znajdziecie w dalszej części artykułu. Zachęcamy do oglądania materiału wideo oraz komentowania.

Głównym bohaterem komiksu "Bloodshot" jest Ray Garrison – zabójca, który zostaje poddany tajnym eksperymentom. Wymyka się on jednak spod kontroli ludzi, którzy go stworzyli i staje się ich celem. W między czasie próbuje odkryć kim tak naprawdę jest i w jaki sposób powstał. Posiada w swoim organizmie nanochipy, które są obdarzone samoświadomością. Dzięki temu staje się żołnierzem idealnym – jego rany szybko się goją, a organizm potrafi wejść w interakcje z nowoczesnymi technologiami.

Tak, jak wspomniałem we wstępie w roli głównej występuje Vin Diesel. Oprócz niego w obsadzie aktorskiej filmu są także Eiza González, Toby Kebbell czy Sam Heughan. Za kamerą produkcji stoi Dave Wilson.

Oprócz wersji standardowej zwiastuna pojawiła się także zapowiedź kierowana na rynki zewnętrzne. Poniżej do obejrzenia zwiastun międzynarodowy:

Bloodshot zawita na ekrany 20 lutego 2020 roku

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

JustynaMacugowska

Zapowiada się naprawdę ciekawie:)

Animek84

Brawo dla "Jasia" montującego trailer, gdyby np ktoś nie znał komiksu jak ja mógłby się zdziwić, zaskoczyć twistem iż Vina "ożywiają" i wmawiają mu że ktoś mu żonę zabił. ale po co lepiej opowiedzieć prawie cały film w 2 min.

Bercik022 Animek84

@Animek84 wydaje mi się, że tak robią wytwórnię które nie wierzą w swój film

Ishiro

Dziwne ale ciekawe. Obstawiam się, że będzie słabo ale obym się mylił.

Proszę czekać…