Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jared Leto nie chciał powstania ''Jokera'' 1

Joker to jedno z największych zaskoczeń tego roku. Kiedy Warner Bros. Pictures podejmowało decyzję o zielonym świetle dla tego projektu, chyba nikt nie spodziewał się takiego sukcesu artystycznego i finansowego. Niektórzy nawet chcieli, aby film w ogóle nie powstał.

Z najnowszych informacji zza oceanu wynika, że Jared Leto zamierzał storpedować produkcję Jokera i zrobić wszystko, aby ten projekt nie powstał. Aktor, który miał okazję wcielić się w postać złowrogiego klauna w Legionie samobójców, wysłał swoich agentów do studia, aby rozwiązać drażniącą sytuację. Co ciekawe menadżer jego zespołu Thirty Seconds to Mars – Irving Azoff miał iść bezpośrednio do firmy zarządzającej wytwórnią Warner Bros. Pictures – niestety nie wiadomo czy chodzi o AT&T, czy Time Warner.

Kilka lat temu Jared Leto miał być dogadany z włodarzami wytwórni, że dadzą mu szansę wystąpienia w solowym filmie o Jokerze. Tak się jednak nie stało i teraz hollywoodzki gwiazdor czuje się oszukany. Źródła bliskie aktorowi dementują te informacje, a sam Irving Azoff nie komentuje tych doniesień.

Nawet, jeśli informacje o wysłaniu przez Leto swoich agentów do Warner Bros. są wyssane z palca, to i tak można się łatwo domyślić, że aktor nie jest zadowolony z faktu powstania Jokera bez jego udziału.

A jakie jest Wasze zdanie odnośnie tej sytuacji?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Ciekawe na jakiej podstawie można się domyślić, czy Jared jest zadowolony czy niezadowolony z sukcesu swojego kumpla? Ktoś kto powtarza stek niepotwierdzonych bzdur i na tej podstawie wyciąga wniosek o niezadowoleniu jest zwykłą szują.

Proszę czekać…