Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nadszedł finałowy zwiastun IX epizodu 'Gwiezdnych wojen'! Ruszyła także przedsprzedaż biletów! 0

W sieci za sprawą Lucasfilm i Walt Disney Pictures pojawił się finałowy zwiastun promujący oczekiwaną przez fanów IX część filmowej sagi 'Gwiezdne wojny'. Wraz z jego pojawieniem się, w największym kinach ruszyła już przedsprzedaż biletów.

Fot. materiały prasowe

Za reżyserię produkcji ponownie odpowiada J.J. Abrams, który wyreżyserował epizod VII zatytułowany 'Przebudzenie Mocy'. W obsadzie znajdują się m.in. Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Keri Russell, Mark Hamill, Billy Dee Williams oraz Dominic Monaghan. Muzykę do filmu po raz kolejny skomponował John Williams. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy do samego końca. Zwiastun zapowiadana nam jedynie mnóstwo akcji i epicką walkę dobra ze złem.

Premiera filmu 'Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie' odbędzie się już 20 grudnia br. Jest to IX epizod całej sagi, który zapowiadany jest jako finałowy. Ma on trwać najdłużej z całego kosmicznego uniwersum. Twórcy zapewnią nam aż 155 minut widowiska pełnego niesamowitej akcji.

Jeśli chcecie obejrzeć produkcję w dniu premiery lub zaraz po niej to już ruszajcie na zakup biletów, bowiem saga ta jako jedna z nielicznych wypełnia kinowe sale po brzegi. W Polsce przedsprzedaż jak na razie ruszyła tylko w Cinema City. Zapewne niedługo do akcji dołączą także pozostałe kina.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

PolepioneKadry

Czy odgrzewane kotlety? Może. Czy brak pomysłów? Może. Czy za mało prawdziwych emocji? Może. I może należę do jednego z tych widzów, na których nostalgii lecą twórcy, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Co począć….

Spiff

Wygląda spoko – szkoda, że po drodze wypuścili takiego gniota w postaci 'Ostatniego Jedi'.
No i cieszy, że rola nowego Jar Jar Binksa Rose została tak zmarginalizowana :-)

MARTIN007

Jak zawsze wszystko pięknie wygląda, ale jakoś bez emocji i ekscytacji. Czy tym razem będzie lepiej? Oby :-).

Proszę czekać…