filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Ozuna dołączył do Vina Diesela w obsadzie 'Szybkich i wściekłych 9' 0

Ozuna, wschodzący gwiazdor muzyki latynoskiej, którego kariera wzrasta w ogromnym tempie, podpisał obecnie kontrakt z UTA. Aby rozpocząć współpracę, agencja przydzieliła mu rolę w nadchodzącym filmie pt. "Szybcy i wściekli 9". Trwają również rozmowy o włączenie muzyki jego autorstwa w oficjalną ścieżkę dźwiękową.

Justin Lin, który wyreżyserował "Szybkich i wściekłych 6", powraca, by stanąć za kamerą dziewiątej części filmu, opartej na postaci Vina Diesela w roli Dominica Toretto. Dan Casey jest autorem scenariusza.

To drugi angaż Ozuny w filmie fabularnym po "Que Leon". Zamierza również wystąpić w kontynuacji "Los Leones", która jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Pod koniec listopada wyda także swój trzeci album "Nibir", a w przyszłym roku rozpocznie także międzynarodową trasę koncertową.

Ozuna zdobył w ubiegłym tygodniu dwie latynoskie nagrody muzyczne. Jest także nominowany do nagrody Latin Grammy Award 2019 za najlepszą piosenkę ze swoim przebojowym singlem o nazwie "Baila Baila Baila", którego współautorem był kompozytor Vicente Saavedra. Ozuna zdobył 11 nagród w konkursie Billboard Latin Music Awards 2018, stając się najbardziej nagradzanym zwycięzcą w historii ceremonii.

Premiera filmu od Universal Pictures odbędzie się 22 maja 2020 roku!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…