Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Ona nigdy nie pozwoli Ci odejść!' - zobaczcie nowy plakat 'The Grudge' 0

Sony Pictures opublikowało nowy plakat nadchodzącego reboota filmu 'Klątwa'. Jest on utrzymany w podobnej stylistyce co poprzedni, jednak przeraża o wiele bardziej.

Fot. materiały prasowe

Fanom serii na pewno coś przypomina. Mowa tu o kultowej scenie z Sarah Michelle Gellar, która w filmie 'Klątwa' z 2004 roku biorąc prysznic czuje jak nagle jakaś obca dłoń chwyta ją za tył głowy. Sony tym plakatem uczciło 15-lecie tej produkcji.

fot. collider

Dobrą informacją dla oczekujących na reboot, jest to, iż już w przyszły poniedziałek, tj. 28 października ma pojawić się pełny zwiastun nowego filmu. Czekacie?

Za nową amerykańską wersję kultowej japońskiej produkcji odpowiada Nicolas Pesce. Otrzymał on funkcję reżysera, a wraz z Jeffem Buhlerem napisał także scenariusz. Film powstaje dla firmy Ghost House Pictures należącej do Sama Raimiego.

W obsadzie nowego filmu znaleźli się John Cho, Demian Bichir, William Sadler, Andrea Riseborough, Lin Shaye i Betty Gilpin. Jak zapowiadają twórcy nie będzie to remake, a nowa opowieść, która jednak zachowa najważniejsze elementy serii. Oryginalna produkcja opierała się na historii nawiedzonego domu, który zamieszkiwał mściwy duch. Każdy kto wszedł do tejże posiadłości ginął straszną śmiercią.

Premiera 'The Grudge' zaplanowana jest na 3 stycznia 2020 roku.

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…