Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Adam Driver negocjuje udział w nowym filmie Ridleya Scotta 1

Adam Driver rozpoczął rozmowy z Waltem Disneyem oraz Foxem związane z dołączeniem do obsady nowego filmu w reżyserii Ridleya Scotta.

Adam Driver to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Gwiazdor nowej trylogii osadzonej w uniwersum "Gwiezdnych wojen" jest rozchwytywany przez wszystkich reżyserów. Do tej listy dołącza Ridley Scott, który chętnie widziałby Adama Drivera w swoim nowym dziele zatytułowanym The Last Duel.

Jak podaje portal Variety, Adam Driver miałby zastąpić Bena Afflecka w głównej roli u boku Matta Damona. Niedawny gwiazdor uniwersum filmowego DC wcielający się w postać Mrocznego Rycerza, miałby zagrać jedną z ról drugoplanowych. W obsadzie aktorskiej jest już także Jodie Comer, aktorka znana doskonale wszystkim fanom serialu Obsesja Eve.

Wspomniany Ben Affleck i Matt Damon napisali we współpracy z Nicole Holofcener scenariusz filmu The Last Duel. Historia będzie rozgrywała się w czternastowiecznej Francji i skupi się na żołnierzu, który po powrocie do domu dowiaduje się, że najlepszy przyjaciel dokonał gwałtu na jego żonie. Niestety nikt nie chce uwierzyć w słowa kobiety, dlatego też jej maż kieruje sprawę do króla Francji i prosi o pojedynek na śmierć i życie z oprawcą żony. O losach obu mężczyzn zadecydować ma ostatni prawnie usankcjonowany pojedynek we Francji.

Zdjęcia do filmu mają wystartować w 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…