Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Vanessa Kirby gwiazdą dramatu ''Pieces of a Woman'' 0

Wygląda na to, że rola w serialu The Crown była dla Vanessy Kirby bramą do zdecydowanie większej kariery. Angielska aktorka zagra główną rolę w dramacie "Pieces of a Woman", produkcją którego zajmie się wytwórnia Bron Studios.

Reżyserem filmu "Piece of a Woman" będzie węgierski filmowiec Kornél Mundruczó, którego fani europejskiego kina powinni kojarzyć, dzięki produkcji Księżyc Jowisza z 2017 roku. Co ciekawe autorką scenariusza jest Kata Wéber, która miała okazję pracować z Mundruczó przy okazji wspomnianego wcześniej tytułu.

Na razie szczegóły związane z fabułą "Piece of a Woman" trzymane są w tajemnicy. Wiadome jest tylko tyle, że Vanessa Kirby wcieli się w postać kobiety, która będzie musiała poradzić sobie z wielką tragedią, przez którą zostanie dotknięta. Na ten moment film nie posiada dystrybutora, ale z racji tego, że przy "Piece of a Woman" zaczynają pracować coraz to głośniejsze nazwiska, to nie powinno być problemów z jego znalezieniem.

Jeśli chodzi o Vanessę Kirby to jej kariera rozkwitła, dzięki bardzo dobrej roli w serialu The Crown zrealizowanym przez platformę Netflix. Następnie aktorka zagrała w dwóch hollywoodzkich widowiskach – Mission: Impossible – Fallout oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Polscy widzowie będą ją mogli natomiast niebawem obejrzeć na ekranach kin – Kirby wystąpiła w najnowszym filmie wyreżyserowanym przez Agnieszkę Holland zatytułowanym Obywatel Jones.

Aktualizacja

W filmie zagra również Shia LaBeouf.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Serialu z jej udziałem nie miałem przyjemności oglądać. Natomiast robi dobre wrażenie w MI i FF. Jestem bardzo ciekawy jej roli w Obywatelu Jonesie, z tego prostego względu, że wydaje się to rola bardziej wymagająca i dająca większe pole do pokazania pełni swoich możliwości, aniżeli te przeze mnie wymienione.

Proszę czekać…