Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Joker'' rozpoczyna oficjalną kampanię oscarową 1

Joker stał się najbardziej dochodowym filmem dla dorosłych w historii kina. Teraz Warner Bros. Pictures zamierza wykorzystać ogromny sukces kasowy komiksowej produkcji w sezonie oscarowych nagród. Rozpoczyna się kampania Jokera mająca na celu zdobycie jak największej liczby złotych rycerzyków.

Kilka dni temu Joker wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia najbardziej dochodowych filmów w historii kina, które otrzymały kategorię wiekową R. Geneza jednego z największych łotrów w dziejach przeskoczyła inną komiksową produkcję – Deadpool 2. Oprócz kasowego sukcesu ważną rzeczą jest również fakt, iż Joker zdołał przekonać do siebie filmowych krytyków, a także zwyciężył na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Teraz włodarze Warner Bros. Pictures zamierzają iść krok dalej i wystawiają Jokera do oscarowego wyścigu. Oczywiście oprócz chęci zdobycia statuetki dla najlepszego filmu, głównym celem będzie nagrodzenie Joaquina Phoenixa za brawurową kreację Arthura Flecka.

W sieci pojawiły się dwa plakaty Jokera zapowiadające kampanię promocyjną:

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji widzieć Jokera na dużym ekranie, to musicie koniecznie nadrobić tę zaległość. To z pewnością jeden z najlepszych filmów tego roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…