Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Colin Farrell negocjuje rolę Pingwina w filmie ''The Batman'' 1

W mediach podano bardzo ciekawą informację, jakoby Colin Farrell był obecnie faworytem do zagrania jednego ze złoczyńców w filmie The Batman. Hollywoodzki gwiazdor negocjuje rolę Pingwina.

Co ciekawe Colin Farrell to nie jedyny aktor, który rozpoczął negocjacje z Warner Bros. Pictures w sprawie dołączenia do obsady widowiska The Batman. Andy Serkis może wystąpić w superprodukcji w roli Alfreda Pennywortha. Na razie nie podjęto żadnych oficjalnych decyzji, ale panowie są ponoć bardzo blisko zawarcia porozumienia z wytwórnią.

Jeśli negocjacje Colina Farrella i Andy’ego Serkisa się powiodą, wówczas dwójka aktorów dołączy do Roberta Pattinsona (Mroczny Rycerz), Zoe Kravitz (Selina Kyle / Catwoman), Paula Dano (The Riddler) oraz Jeffreya Wrighta (Komisarz James Gordon).

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o kandydatach do zagrania Pingwina. W mediach przewijały się takie nazwiska jak Jonah Hill czy nawet Seth Rogen. Na pewno angaż Colina Farrella byłby zaskakujący.

Reżyserem widowiska jest Matt Reeves, który wspólnie z Mattson Tomlinem napisał scenariusz filmu. The Batman trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. Zdjęcia mają wystartować w styczniu przyszłego roku w Wielkiej Brytanii.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

Andy Serkis jako Alfred i to jest naprawdę świetna informacja. Ale Farrella to zupełnie sobie nie wyobrażam jako pingwina, oczywiście są komiksy gdzie nie był gruby i w gotham też nie jest ale on nie ma dla mnie tego co pingwin powinien mieć. Pasował by mi tutaj Sam Rockwell lub Iwan Rheon jeżeli miał bym wybierać by pingwin był szczupły.

Movieman Bercik022

@Bercik022 odwrotnie byłoby lepiej – Serkis Pingwinem, a Farrell Alfredem :D

chociaż te plotki o Brosnanie Alfredzie chyba były lepsze :) James Bond kamerdynerem Bruce’a Wayne’a ;)

Bercik022 Movieman

@Movieman no też by się nadawał, bo od chyba lat 80 przedstawiają go jaka byłego członka SAS, to tutaj by powiedzieli, że służył jej królewskiej mości ;p

Proszę czekać…