filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Aubrey Plaza dołączyła do Michaela Caine'a w 'Best Sellers' 0

Aubrey Plaza dołączyła do zdobywcy Oscara, Michaela Caine'a, w debiucie fabularnym Liny Roessler "Best Sellers".

Historia opowiada o autorze (Michael Caine), który wyrusza w trasę ze swoją najnowszą książką wraz z młodą redaktorką (Aubrey Plaza), która chce uratować wydawnictwo jej ojca. Nieszczęśliwy artysta chce po prostu przeżyć te dni w spokoju z butelką szkockiej, cygarem i swoim rudym kotem Tabby’m, ale optymistyczna młoda kobieta nie pozwoli mu na poczucie odosobnienia.

Projekt oparty jest na oryginalnym scenariuszu Anthony’ego Grieco, który zdobył prestiżową nagrodę dla scenarzystów Nicholl Fellowship w 2015 roku i będzie oficjalną koprodukcją kanadyjsko-brytyjską, wyprodukowaną przez Arielle Elwes, Cassiana Elwesa, Petra Jákla i Wayne'a Marca Godfrey'a. Producentami wykonawczymi zostali Martin Barab, Jere Hausfater, Mark Damon i Adam Goldworm, a Foresight Unlimited zajmie się sprzedażą filmu zagraniczną. Zdjęcia ruszą jeszcze w tym miesiącu.

Lina Roessler to kanadyjska aktorka, scenarzystka i reżyserka. Jej poprzednie filmy krótkometrażowe takie jak "Little Whispers: The Vow and Winter" zdobyły nagrody i były pokazywane na festiwalach na całym świecie. Jej scenariusz fabularny, "The Rescuer", był jednym z 10 skryptów wybranych do wzięcia udziału w konkursie dla scenarzystów podczas TIFF 2019.

Aubrey Plaza niedawno rozpoczęła produkcję filmu fabularnego "Black Bear", trzymającego w napięciu meta-dramatu, w który zagrała u boku Christophera Abbotta i Sary Gadon. Inne filmy fabularne aktorki to "Laleczka" z ubiegłego lata, "Ingrid wyrusza na zachód" Matta Spicera (który wyprodukowała i otrzymała nagrodę Independent Film Spirit 2018 za najlepszy film fabularny), "Godzinki" Jeffa Baeny’ego i wiele innych!

Data premiery "Best Sellers" nie jest obecnie znana!

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…