Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prace na planie ''Eternals'' przerwane z powodu niewybuchu 0

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w trakcie prac na planie kolejnego widowiska należącego do Kinowego Uniwersum Marvela – Eternals. W miejscu, w którym kręcono zdjęcia znaleziono niewybuch.

Aktualnie ekipa zdjęciowa filmu Eternals przebywa na kanaryjskiej wyspie Fuerteventura. W trakcie kręcenia zdjęć na planie odnaleziony został niewybuch, co oczywiście zmusiło obsadę aktorską – na czele z Angeliną Jolie i Richardem Maddenem – oraz ekipę filmową do zaprzestania wykonywania wszystkich prac. Na miejsce zdarzenia wezwani zostali saperzy.

Na razie nie ma żadnych szczegółów związanych z samą bombą, ale można bezpiecznie założyć, że jest to pozostałość po II wojnie światowej. W jej trakcie Niemcy używali wyspy, jako bazy militarnej. Ekipa odpowiedzialna za pracę przy filmie oraz obsada aktorską powrócą na plan w momencie, gdy saperzy uporają się z niewybuchem i sprawdzą teren.

Eternals to jedno z widowisko, które ma rozpocząć nową fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Jednym z głównych wątków fabuły Eternals ma być relacja miłosna Ikarisa – potężnego Przedwiecznego, który jest napędzany kosmiczną energią – z Sersi, która wybrała życie wśród ludzi.

Eternals trafią do kin 6 listopada 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…