Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W sequelu ''Spider-Man Uniwersum'' pojawi się japoński Człowiek Pająk 0

Sony Pictures zrobiło wielką niespodziankę swoim fanom i przed kilkoma dniami zapowiedzieli realizację kontynuacji hitowego filmu animowanego Spider-Man Uniwersum.

Produkcja z miejsca staje się jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2022 roku. Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 trafi do kin 8 kwietnia. Oczywiście teraz przed nami okres, w którym będziemy dowiadywać się nowych rzeczy związanych z projektem. Pierwsza z nich dotyczy kolejnej wersji Człowieka Pająka, którego zobaczymy na ekranie.

Współproducent filmu Phil Lord zamieścił na swoim Twitterze informację według, której w produkcji Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 pojawi się japoński Spider-Man!

Japonia w latach siedemdziesiątych zaprezentowała światu swoją wersję Spider-Mana, po tym, jak firma Toei uzyskała licencję na używanie tej postaci. Wyglądał on niemalże identycznie, jak wersja, którą wszyscy doskonale znamy z tym wyjątkiem, że… pilotował wielkiego robota o nazwie Leopardon.

Oprócz Człowieka Pająka prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni na ekranie ponownie pojawią się Miles Morales, Peter Parker, Gwen, Porker, Noir i Peni. Poza tym w filmie zobaczymy również Spider-Man 2099, który w Spider-Man Uniwersum pojawił się w scenie po napisach – głosu użyczył mu Oscar Isaac.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…