Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwrot w sprawie Kevina Spaceya - kolejne zarzuty wycofane 0

Prokurata Los Angeles odrzuciła kolejne oskarżenie przeciwko Kevinowi Spacey’owi. Powodem takiego stanu rzeczy jest śmierć oskarżyciela.

Sprawa dotyczyła masażysty, który w 2016 roku miał być molestowany przez Kevina Spaceya w jego rezydencji. Najciekawsze w tej sprawie jest to, że prokuratura nie chciała zdradzić imienia i nazwiska oskarżyciela opinii publicznej, a także samemu oskarżonemu. Mimo wszystko sąd zdecydował się kontynuować sprawę, a mężczyzna oskarżający aktora był nazywany "Johem Doe".

Niestety dla prokuratury masażysta zmarł na początku tego roku z nieznanych przyczyn, co zmusiło ich do wycofania zarzutów, ponieważ według prawa molestowanie seksualne nie może być udowodnione bez udziału ofiary. Według portalu Variety, mężczyzna zmarł na raka.

Informacja została potwierdzona przez zastępcę prokuratora okręgowego hrabstwa Los Angeles, Christinę Buckley.

Tym samym jest to kolejna sprawa i pozew, który zostaje wycofany przeciwko aktorowi. Latem prokuratura wycofała oskarżenie 18-latka i jego matki, którzy nie potrafili dostarczyć odpowiednich dowodów w sprawie (chodziło o zaginięcie telefonu komórkowego z SMS-ami).

Źrodło: Out.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…