filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Michael Keaton i Samuel L. Jackson wystąpią w jednym filmie! 0

Deadline poinformowało, że nominowani do Oscara aktorzy Samuel L. Jackson ("Pulp Fiction", "Bodyguard Zawodowiec") i Michael Keaton ("Birdman") wystąpią wspólnie w nadchodzącym thrillerze akcji od Millennium Films zatytułowanym "The Asset". Za kamerą filmu stanie Martin Campbell ("Casino Royale").

Oprócz dwójki aktorów w obsadzie gości już Maggie Q. Produkcja ma rozpocząć się w styczniu przyszłego roku, a zdjęcia odbędą się w Londynie, Bukareszcie i Wietnamie.

The Asset będzie śledził historię Rembrandta (Keaton) i Anny (Maggie Q), dwójki morderców na zlecenie, którzy dzielą tajemniczą przeszłość z Wietnamu. Przez lata przemierzali świat, konkurując ze sobą o głośne kontrakty, ale kiedy Anna odkrywa, że ​​jej mentor Moody (Jackson) został zamordowany, ona i Rembrandt muszą zawrzeć niełatwy sojusz i wrócić do Wietnamu, aby wytropić zabójcę.

Autorem scenariusza jest Richard Wenk. Producentami filmu są Martin Campbell, Arthur Sarkissian, Moshe Diamant i Rob Van Norden. Avi Lerner, Trevor Short, Boaz Davidson i Jeffrey Greenstein pojawią się jako producenci wykonawczy wraz z Jonathanem Yungerem, Garethem Westem, Christą Campbell, Lati Grobman i Lonnie Ramati.

Data premiery filmu "The Asset" nie jest obecnie znana!

Źrodło: coming soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…