Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Lady and the Tramp' - zobaczcie nowy spot ukazujący ikoniczną scenę 0

Znacie tę scenę, kiedy to dwoje zakochanych w sobie psów zasiada do romantycznej kolacji przy świetle świec? Walt Disney Pictures wypuścił właśnie dwa nowe spoty promujące nadchodzący remake 'Zakochanego kundla'. Jeden z nich ukazuje właśnie tą kultową scenę. Na drugim widzimy rozmowę psów i odejście Trampa. Zapraszamy do zapoznania się z zwiastunami poniżej.

Fot. materiały prasowe

Film 'Lady and the Tramp' powstaje dla platformy Disney +. Jest to remake klasycznego filmu animowanego z 1955 roku. Stworzony jest on w technice live-action. Główni bohaterowie nie są jednak wygenerowani komputerowo. Odgrywają ich prawdziwe psy.

Za reżyserię odpowiada Charlie Bean, a scenariusz napisał Andrew Bujalski. Lady przemówi głosem Tessy Thompson, a Trampowi swojego głosu udzielił Justin Theroux.

Fabuła opowiada historię suczki cocker spaniel o imieniu Lady, która mieszka w dobrze sytuowanym domu. Jednakże kiedy jej właścicielom powiększa się rodzina suczka wpada w kłopoty. Na ulicy poznaje kundla Trampa, którego początkowo odrzuca. Z czasem jednak daje mu się namówić na wspólną wyprawę. Razem poznają wiele ciekawych postaci i przeżywają niezwykłe przygody, a ich uczucie rośnie.

Film 'Lady and the Tramp' dostępny będzie wyłącznie na platformie Disney +. Pojawi się on w ofercie od razu w dniu jej startu, czyli 12 listopada br.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Ale słodkie! Prawie jak w rysunkowym oryginale, a w zasadzie to lepiej, bo tresura tych psiaków na najwyższym poziomie.      
Zaraz, sekunda! Skąd oni wzięli gadające psy?? ;p           

Proszę czekać…