Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Fabuła 'Wiedźmina' rozplanowana jest na aż siedem sezonów! 0

Jeszcze nie zadebiutował pierwszy sezon serialu 'Wiedźmin', a już wiemy, że jego historia nie zakończy się zbyt prędko, no chyba, że produkcja będzie miała zerową oglądalność, na co raczej się nie zanosi.

Fot. materiały prasowe

Jak ogłosiła Lauren Schmidt Hissrich, pełniąca funkcję showrunnera, serial 'Wiedźmin' zaplanowany jest na aż siedem pełnych sezonów.

Chodzi o to, że trzeba tworzyć produkcję, które przyciągają widzów przez lata. Najgorszym co można zrobić to umieścić całą energię i wszystko co najlepsze w pierwszym sezonie i nie myśleć co będzie dalej. Mogę obiecać, że nasze postacie rozwiną się i dorosną.

powiedziała Hissrich

Serial jest kolejną, po polskiej, ekranizacją serii powieści Andrzeja Sapkowskiego. Jego fabuła opowie o Geralcie z Rivii, samotnym łowcy potworów, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie, w którym często potwory są lepsi niż ludzie. Podczas swojej wędrówki spotyka czarodziejkę Yennefer i młodą księżniczkę Ciri, która skrywa niebezpieczny sekret. Od tej pory razem wyruszają w dalszą podróż.

W tytułowej roli występuje Henry Cavill. Pierwszy sezon składający się z 8 odcinków zadebiutuje już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…