Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Fox prezentuje nową epicką wersję o przygodach Piotrusia Pana! Zobaczcie zwiastun 'Wendy'! 0

Nadchodzi nowa wersja klasycznej powieści o przygodach Piotrusia Pana autorstwa J.M. Barriego. Fox Searchlight opublikował oficjalny zwiastun i plakat swojego nowego dramatu fantasy, który wydany zostanie pt. 'Wendy'.

fot. indiewire

Za reżyserię widowiska odpowiada Benh Zeitlin, który w 2012 roku zadebiutował pełnometrażowym filmem 'Bestie z południowych krain' i od razu zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji. Teraz po ponad siedmiu latach powraca z nową baśniową produkcją, do której napisał także scenariusz wraz z Elizą Zeitlin. W rolach głównych wystąpią Devin France, Shay Walker, Tommie Lynn Milazzo i Stephanie Lynn Wilson.

Jak głosi opis produkcji poznamy nową epicką opowieść o przygodzie i walce z dorastaniem. Wendy, która zagubiła się na tajemniczej wyspie, na której czas płynie zupełnie inaczej, musi walczyć o ocalenie swojej rodziny, wolności i radosnego ducha młodości przed niebezpieczeństwem dorastania.

Poniżej zobaczcie jak wygląda plakat promujący widowisko. Widzimy na nim Wendy przewodniczącą grupie zagubionych chłopców. Prawdopodobnie szykują się oni do walki o wyspę, na której niespodziewanie pojawili się dorośli.

Kinowa premiera 'Wendy' planowana jest na 28 lutego 2020 roku.

Źrodło: indiewire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…