Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elizabeth Moss na pierwszych zdjęciach promujących horror ''Niewidzialny człowiek'' 1

Na łamach Entertaiment Weekly pojawiły się pierwsze zdjęcia promującej horror The Invisible Man. Za produkcję odpowiada studio Blumhouse, które znane jest z tworzenia niskobudżetowych filmów grozy, które później stają się kasowymi hitami. Czy tak samo będzie w tym przypadku?

Chyba każdy z nas pamięta wpadkę Universal Pictures, które zapragnęło stworzyć tak zwane "Dark Universe", w którym pojawić się miały znane potwory. Pierwszy film zatytułowany Mumia, który przypominał bardziej film akcji, aniżeli horror okazał się kasową porażką, pomimo Toma Cruise’a w obsadzie. Blumhouse idzie w nieco innym kierunku.

Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Leigh Whannell, który ma zamiar wprowadzić nieco więcej realizmu na ekran. Historia skupia się na kobiecie, która tworzy toksyczny związek z socjopatycznym naukowcem. Odkrywa on sposób na stanie się niewidzialnym, co oczywiście zamierza wykorzystać.

W obsadzie aktorskiej filmu znalazła się między innymi Elizabeth Moss, która widnieje na wspomnianych zdjęciach udostępnionych przez Entertaiment Weekly. Galerię możecie obejrzeć poniżej.

Oprócz Elizabeth Moss w obsadzie są także Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge i Storm Reid.

The Invisible Man ma trafić do amerykańskich kin 28 lutego 2020 roku. Niebawem ma zostać zaprezentowany pierwszy oficjalny zwiastun.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…