Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ghostface powróci w nowym filmie serii ''Krzyk'' 0

Spyglass Media Group zamierza zrealizować kolejny film z serii "Krzyk". Tym samym fani kina grozy, szykujcie się na powrót Ghostface’a!

Gary Barbe z Spyglass Media Group potwierdził portalowi Bloody Disgusting, że trwają prace związane z realizacją następnego filmu należącego co kultowego cyklu grozy "Krzyk". Całość będzie oczywiście bazowała na uniwersum zapoczątkowanym przez Wesa Cravena, który pracował na scenariuszu autorstwa Kevina Williamsona.

Wes Craven przed śmiercią nakręcił wszystkie cztery odsłony serii. Z kolei kilku innych filmowców pracowało nad serialem Krzyk bazującym na popularnej serii, który powstał najpierw dla stacji MTV, a następnie VH1. Warto jednak pamiętać, że telewizyjna seria stworzyła własną mitologię i nie była kanoniczna z filmami Cravena.

Na razie nie jest jasne czy nowy "Krzyk" będzie kontynuacją poprzednich filmów, czy może nowym otwarciem dla serii. Wiadomo jedynie tyle, że Kevin Williamson nie będzie tym razem pisał scenariusza.

"Krzyk" to kolejna znana seria grozy, którą zajmuje się Spyglass Media Group. Aktualnie trwają prace mające na celu zrealizowanie nowego filmu z cyklu "Wysłannik piekieł".

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Miałem przeczytać coś zabawnego, ale zapomniałem, że Wesa nie ma już z Nami. Słabo :-(

Proszę czekać…