Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Batman pojawi się w nowych odcinkach ''Młodzi Tytani: Akcja!'' 0

Tej jesieni fanów Cartoon Network czeka premiera nowych odcinków kreskówki Młodzi Tytani: Akcja!. Już 18 listopada Robin, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Raven spotka się z rycerzem z Gotham – legendarnym Batmanem.

Jeszcze więcej emocjonujących pojedynków Robina, Gwiazdki, Cyborga, Bestii i Raven już w listopadzie pojawi się na antenie Cartoon Network! Amerykański serial animowany Młodzi Tytani: Akcja! przedstawia zabawne losy zespołu superbohaterów z DC Comics, który zaskakuje widzów swoim poczuciem humoru i oryginalnym stylem walki.

W nadchodzących odcinkach niesforni obrońcy Jump City będą mieli do czynienia z legendarnym Batmanem. Obrońca Gotham wybierze się wraz z Gordonem na camping, gdzie nie będą mogli oderwać się od telewizora. Na jego ekranie przewinie się niejedna zabawna historia z Młodymi Tytanami w rolach głównych. Na co tym razem wpadnie drużyna nastoletnich bohaterów?

Premiera nowych odcinków piątego sezonu Młodzi Tytani: Akcja! już 18 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:40 w Cartoon Network.

Jesteście fanami tego popularnego serialu z młodymi superbohaterami? Jak wypadnie Mroczny Rycerz na tle nastolatków?

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…