filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Animacja 'Soul' od Pixara w pierwszym zwiastunie! 0

W jaki sposób chcesz zostać zapamiętany? To główne pytanie, jakie zada nam "Soul", nadchodząca przygodowa animacja od Disney Pixar, która opowiada historię nauczyciela muzyki w gimnazjum, który marzy o karierze muzyka jazzowego!

COURTESY OF PIXAR

"Soul" przenosi nas do świata, gdzie każda osoba jest przypisana do duszy uformowanej i udoskonalonej w kosmicznym królestwie. Jamie Foxx podłoży głos pod postać gimnazjalnego nauczyciela muzyki, o imieniu Joe, który dostaje szanse zagrania w legendarnym nowojorskim klubie jazzowym- The Blue Note. Niestety zanim udaje mu się tam dostać, bohater umiera, wpadając do kratki ściekowej, a jego dusza trafia do miejsca zwanego You Seminar. Jest to poczekalnia dla wszystkich dusz, które za wykonanie odpowiednich prac egzystencjonalnych mogą nabyć świadomość i trafić do ludzkiego ciała. Tam spotyka 22, ponurą duszę, która odezwie się głosem Tiny Fey.

Reżyserem filmu jest Pete Docter, który wcześniej pracował przy "Odlot" i "W głowie się nie mieści". Obsada głosowa obejmuje także Questlove'a i Daveeda Diggsa.

"Soul" trafi do kin 19 czerwca 2020 roku. A oto zwiastun!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Elizabeth_Linton

Śliczny jest ten mały duszek.

PolepioneKadry Elizabeth_Linton

@Elizabeth_Linton Trudno zaprzeczyć. Duszek faktycznie przeuroczy :-)

dragoon1984

Na początku myślałem, że chodzi o duszę, potem, że o gatunek muzyki, potem, że o duszę – a w sumie moze chodzi i o to i o to xD

BTW. ŚWIETNA MUZYKA (!)

Chociaż można odnieść wrażenie, że PIXAROWI trochę już zaczyna brakować pomysłów i te sławne "KLISZE" (sic! jak ja nie lubię tego argumentu, ale muszę go użyć xD) są w każdym ich kolejnym filmie do siebie coraz bardziej podobne.

Elizabeth_Linton dragoon1984

@dragoon1984 Obejrzałam (zwiastun) wygląda na to, że o muzykę i o duszę

Proszę czekać…