Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''The Invisible Man'' - oficjalny zwiastun horroru o niewidzialnym człowieku 1

Universal Pictures i Blumhouse Productions pokazały światu pierwszy oficjalny zwiastun nowego horroru, który pierwotnie miał być częścią tak zwanego Dark Universe. Przed Wami zapowiedź The Invisible Man. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania trailera.

Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Leigh Whannell, który ma zamiar wprowadzić nieco więcej realizmu na ekran. Historia skupia się na kobiecie, która tworzy toksyczny związek z socjopatycznym naukowcem. Odkrywa on sposób na stanie się niewidzialnym, co oczywiście zamierza wykorzystać.

W obsadzie aktorskiej filmu znalazła się między innymi Elizabeth Moss. Oprócz niej w obsadzie są także Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge i Storm Reid.

The Invisible Man ma trafić do amerykańskich kin 28 lutego 2020 roku.

Oprócz zwiastuna mamy dla Was również plakat filmu:

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

imperius12345

zgadzam sie to juz bylo prosze o cos nowego a nie odgrzewanie starych potraw

dragoon1984

Niestety – horror (czy jakikolwiek film) o niewidzialnym człowieku nie jest w stanie, przynajmniej mnie, przerazić. Uważam, że tworzenie czegoś takiego, to zawsze będzie zły pomysł. Widzialne zmory mogą się zawsze różnić konceptem wizualnym, a niewidzialny człowiek będzie zawsze taki sam :D Wolę umazanego krwią szaleńca z nożem w ręku (pod warunkiem, że to zwykły człowiek), bo może mi zaprezentować przynajmniej jakąś ekspresję, niż nóż sam "idący" w powietrzu, bo wiem, że tam i tak jest po prostu jakiś chłop xD
"Uwierz w ducha" i "Hollow man" zrobiły to już kiedyś – o wiele lepiej (lub wystarczająco dobrze).
Film niepotrzebny, nawet w kontekście jakiegoś uniwersum.

Proszę czekać…