Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Grand Isle' - zwiastun nowego filmu z Nicolasem Cage'm! 0

Trzeba przyznać, że ostatnie lata są obfite dla aktora Nicolasa Cage'a. Aktualnie na swoją premierę oczekują, aż cztery filmy z jego udziałem. Jednym z nich jest gotycki thriller 'Grand Isle' od Screen Media, który otrzymał właśnie swój pierwszy zwiastun. Sądząc po nim możemy spodziewać się kolejnego szalonego wcielenia Cage’a. Co o tym myślicie?

Fot. materiały prasowe

Produkcja opowiada historię małżeństwa, które mieszka na odludziu w starym wiktoriańskim domu. Podczas jednej z huraganowych nocy w ich domu schronienie znajduje pewien młody mężczyzna. Jednak nie dane mu będzie zaznać odpoczynku. Walter, w którego wciela się Cage oskarża go o morderstwo jego żony. Mężczyzna, aby się uratować musi odkryć nikczemne sekrety pary.

Za reżyserię 'Grand Isle' odpowiada Stephen S. Campanelli, który wcześniej pracował nad takimi filmami jak 'Momentum' czy 'Indian Horse'. Do obsady oprócz Cage’a należą także Kelsey Grammar, Luke Benward i KaDee Strickland.

Nicolasa Cage’a w najbliższym czasie zobaczymy jeszcze w filmie akcji 'Primal', w którym wciela się w łowcę dzikich zwierząt, któremu przyjdzie zmierzyć się także z bezwzględnym mordercom, w thrillerze ’Wally’s Wonderland’, do którego produkcja rozpocznie się w styczniu oraz w filmie sztuk walki 'Jiu Jitsu'.

'Grand Isle' zadebiutuje już 6 grudnia. Pojawi się w wybranych kinach i w wypożyczalniach VOD.

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…