Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szykujcie się na powrót rodziny Botwinów - nowy sezon ''Trawki'' w drodze! 0

Jak donosi portal Variety, telewizja Starz oraz Lionsgate Television pracują nad kontynuacją czarnej komedii zatytułowanej Trawka. Co na to fani kultowego serialu?

Akcja nowej serii będzie rozgrywała się 10 lat po wydarzeniach znanych z finałowego sezonu. Tym razem rodzina Botwinów będzie musiała odnaleźć się w świecie, gdzie marihuana została zalegalizowana. Mary-Louise Parker ponownie wcieli się w główną rolę, a także będzie producentką. Scenariusz zostanie stworzony przez Victorię Morrow. Ważna informacja dla fanów oryginalnej Trawki jest taka, że przy nowej produkcji pracować nie będzie twórczyni Jenji Kohan.

Dyrektor generalny Lionsgate Entertainment, Jon Feltheimer potwierdził prace mające na celu realizację wspomnianego projektu, który został zatytułowany "Weeds 4.20".

Trawka po raz pierwszy została wyemitowana w 2005 roku przez telewizję Showtime. Produkcja doczekała się ośmiu sezonów, które składały się ze 102 odcinków. Serial zdobył 20 nominacji do nagród Emmy, a w 2006 roku Mary-Louise Parker otrzymała Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w serialu komediowym.

Główną bohaterką Trawki jest Nancy Botwin, której życie zostaje wywrócone do góry nogami po nagłej śmierci męża. Teraz to ona musi zostać głową rodziny i zapewnić dobrobyt dwójce synów. Aby zrealizować ten cel Nancy decyduje się sprzedawać marihuanę.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…