Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Dwie kolejne postacie z drugiej części 'Jurassic World' powrócą w części trzeciej! 0

Obsada 'Jurassic World 3' ciągle się powiększa. W sieci pojawiła się właśnie informacja, że w kontynuacji jednej z najbardziej popularnych filmowych serii pojawią się gwiazdy drugiej części – Daniella Pineda i Justice Smith.

Fot. materiały prasowe

Pineda powróci do roli Zii Rodriguez, a Smith ponownie wcieli się w Franklina Webba. Po sukcesie filmu 'Jurassic World: Upadłe królestwo' Pineda wystąpiła w filmie 'Mercy Black', a obecnie oglądać możemy ją w serialu 'What/If'. Z kolei Smith zagrał Toma Goodmana w filmie 'Pokemon Detektyw Pikachu', zbierając za tą rolę mnóstwo pozytywnych recenzji.

W obsadzie trzeciej części 'Jurassic World' zobaczymy także Chrisa Pratta, Bryce Dallas Howard, Mamoudou Athiego, DeWanda Wise oraz aktorów znanych z oryginalnego 'Parku Jurajskiego' – Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma.

Za reżyserię ponownie weźmie się Colin Trevorrow, który odpowiada ze pierwszą część nowej serii. Producentem wykonawczym filmu pozostaje Steven Spielberg. Autorem scenariusza jest Trevorrow wraz z Emily Carmichael.

Premiera 'Jurassic World 3' zapowiadana jest na 11 czerwca 2021 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…