Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serial ''The Boys'' powróci w 2020 roku 1

Amazon Prime zaskoczył swoich fanów tworząc serial, do którego pewnie niejeden z nas podchodził niezwykle sceptycznie. Ostatecznie produkcja The Boys okazała się hitem platformy streamingowej i widzowie już zacierają rączki na kolejne odcinki.

Adaptacja komiksu "The Boys" autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robinsona wydawana nakładem oficyn Wildstorm i Dynamite Entertainment nieoczekiwanie stała się hitem Amazon Prime. Komiksowa produkcja może pochwalić się 83% pozytywnych recenzji na portalu Rotten Tomatoes, a co najważniejsze znakomitymi wynikami oglądalności. W ciągu pierwszy dziesięciu dni The Boys zostało obejrzane przez 8 mln widzów. Taki wynik sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych tytułów platformy streamingowej.

Jedna z gwiazd produkcji, Karl Urban za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że zakończyły się właśnie zdjęcia do drugiego sezonu. The Boys powrócą w połowie 2020 roku!

The Boys to nonszalanckie spojrzenie na to, co dzieje się z superbohaterami, gdy stają się równie popularni co celebryci, tak samo wypływowi jak politycy i tak boscy jak bogowie, i gdy nadużywają swych mocy, zamiast wykorzystać je w słusznym celu. Bezsilność stanie przeciwko superpotędze, gdy "The Boys" wyruszą w bohaterską wyprawę, by ujawnić prawdę o Siódemce, wspieranej przez organizację Vought.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…